Contact

Contact

Heb je een vraag, opmerking of suggestie? Neem contact met ons op via het contactformulier.
Je kunt natuurlijk ook gebruik maken van onderstaande e-mail adressen.

E-mail adressen:
Marc Beterams (Voorzitter)  – voorzitter@dewiendbuul.nl
Mark Weijers (Vorst) – vorst@dewiendbuul.nl
Frank van Gerven (Penningmeester) – penningmeester@dewiendbuul.nl
Vera van Kessel (Secretariaat) – secretariaat@dewiendbuul.nl
Mark Weijers (Website) – site@dewiendbuul.nl
Jeugdcarnaval – jeugd@dewiendbuul.nl
Redactie Carnavalskrant – carnavalskrant@dewiendbuul.nl
Wiendbuuleplak – wiendbuuleplak@dewiendbuul.nl

Alvast bedankt voor je reactie!